caparsoy_tekstil (1)
Çaparsoy Tekstil 1996 yılında Mehmet Çapar tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne yaptığı çalışmalarla sürekli ilerleme kaydederek abiye kumaş dünyasında en yukarda olmayı hedeflemiştir. Kumaşlarımızın çoğunluğu tarafımızdan ithal edilmekte olup ihtiyaç durumunda Türkiye’de de üretim yapacak kapasiteye sahibiz. Bursa Uluslararası Tekstil Merkezi Buttim de bulunan 3 şubemizle sizlere daima en kaliteli ürünlerle buluşturmak amacıyla hizmetinizdeyiz. Abiye dünyasında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz tek adres Çaparsoy Tekstil.

MİSYONUMUZ

Firmamız her  gün farklı bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı hamleleri ile kendinden emin ilerlemektedir. Her zaman kalite ve güven ilkesi ile hareket eden firmamız bu ilkesiyle Çaparsoy Tekstil olarak kaliteyi  kendine  görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Çaparsoy  Tekstil çalışanları, firmamızı iç ve dış pazarda hatırı sayılır bir konuma getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha inovatif ve daha iyi bir firma olmak için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, sürdürülebilir bir rekabet için sürekli değer yaratan ve kaynakları etkin olarak kullanan, güvenilir, farklı ve saygın bir şirket olarak müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti vermektir.